Kategori:
Serbest Kürsü
17.1.2017

Gökyüzü burçlarınıza 17 ocak 2017 için ne diyor?

Yazıyı Paylaş

Bu Makale 773 defa okundu

Güne Ay Başak burcunda başlayıp saat 14:15 ten sonra Terazi burcuyla devam edeceğiz. Kendimizi huzursuz hissedeceğimiz sabah saatlerinin gerginliği ile bugün kendi yaralarımızı kaşımamalıyız.
İstemsizce yaralıyıcı ve kırıcı konuşmalardan da sakınmalıyız. Hani olur ya dilimizin ucuna kadar gelir söylemekle söylememek arasında kalırız. İşte tam da o noktada kalalım.Ne söyleyin nede kimseye söyletin! Akşam saatlerinde gerçekleşecek Mars-Kiron kavuşumu kısaca der ki; sabırdan sonra söylenen söz ağır olur söyletmeyin onun yerine kahve için;)

Burçlara göre zamanın kalitesine bakalım ozaman...

KOÇ

Ofis ortamınızdaki ya da arkadaşlarınızla ilgili gerginlikler veya gizli kalmış bazı olaylar canınızı sıkabilir. Gündelik detaylarla boğuşurken bir şeyler kaçırıyormuşsunuz hissi enerjinizi düşürebilir. Temkin!

BOĞA

Otorite figürleri üzerinde olan kredinizi kullanma zamanı. Kendinizi gösterebilir destekler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda güzel gelişmeler mutluluk getirecek ama şartları da var gibi, çalışma ortamınızda gelişen olayları akışına bırakın.

İKİZLER

Kariyerdeki işbirlikleriniz ve ilişkilerinizde gerilim yaratacak bazı durumlar meydana gelebilir. İpleri kopartma noktasına gelmemelisiniz. Ailevi bazı konular sizde baskı yaratabilir. Temkin! Hukuksal,devletsel işler, alım satım söz konusu olabilir.

YENGEÇ

Eğitim ve yeni projelerinizde Yabancılarla olan iletişimselticari ilişkilerleön plana çıkabilecek ve otorite figürlerindendestekler alabileceksiniz. Ruhsal ve psikolojik anlamda kendinizi yormamaya özen gösterin. Sizi engellenmiş hissettiren olayların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin.

ASLAN

Yakın çevre iletişimleriniz gündemde. Sosyal medyada sürpriz ve şaşırtıcı bazı gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. Seyahat planlarınızda ani değişiklikler olabilir. Temkin. İletişim diline dikkat.

BAŞAK

Finansal ilişkiler gündemde. Finansal durumunuzu dönüştürmeniz gereken önemli etkileri hayatınıza katmak ve yükseltmek isteyeceksiniz. Otorite figürleri ile maddi konuşmalara dikkat.

TERAZİ

İlişkilerinizi aktif bir şekilde kullanarak önemli avantajlar sağlayabileceksiniz. Her zamanki gibi diplomatik tavrınız burada çok önemli ani fırsatlarla yüzleştirebilir. İlişkilerde kişisel özgürlük alanınızı tanımlamak isteyeceksiniz

AKREP

Uzak çevreniz, Akrabalarınız ve sosyal çevrenizle ilgili gizli kalmış bazı haberleri sosyal medyadan duyabilirsiniz. Size ani ve sürpriz gelen bu haberlerin, sizi bazı şüphelere doğru itmesine izin vermeyin aşk hayatınızda maddesel problemleri takıntı haline getirmeyin çözüm çok yakında olabilir.

YAY

Ailedeki erkek figürleri ile olan ilişkileriniz sizi yaralayıcı bir duruma getirebilir. Duygusal anlamda huzursuzluk yaratan ve güven duygusu aratan, gitgellerle ise uğraşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün. Bugün duygusal anlamda şartları zorlamamakta fayda var.

OĞLAK

Hukuksal bazı işlemlerinizde sıkıntılar oluşabilir. İkili ilişkilerimizde engelleyici unsurların arka planda oluşmasıyla kendinizi doğru ifade etmek durumunda kalmanız gerekebilir. Bu olayların akışını olumlu yönde değiştirecektir.

KOVA

Eğitimdeki sorunların ve yeni projelerin maddi anlamda üzerinden gelme zamanıdır. Otoriter figürlerle görüşmeler sağlayın.Uzun vadede sizi destekleyecek önemli gelişmeler yaşanabilir. Harcamalarınıza dikkat…

BALIK

Maddi anlamda bazı sıkıntıların gündemde olacağı bir zaman dilimi. Ödemelerde bazı karmaşalar oluşabilir. Bu durumu yakın çevre arkadaşlıklarınızdan aldığınız desteklerle üstesinden gelebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve önemli ilişkiler kurabileceğiniz bir gün. Geçmişten gelen kişilerin önemli haberlerine şahitlik edebilirsiniz.

 

 


Yazıyı Paylaş

Bu Makale 773 defa okundu
Cevap Yaz


Yeni Paylaşımları Bana Eposta İle Bildir.
Yorum Gönder

İlginizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız

Online sipariş sitelerinde bilgileriniz ne kadar güvende.

Online sipariş sitelerinde bilgileriniz ne kadar güvende. Emanet et...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

YEMEK MOTORU BUGÜN TÜM YURTTA

Yemek Mottor Buğün tüm Yurtta. Bundan iki yıl ön...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

FITIK HASTALIĞINIZ MI VAR ÇİĞ KÖFTE TÜKETİN

Eğer sizde boyun yada bel herhangİ bir fıtık hastalığına tutulduysanız artık beslenme alışkanlıkl...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

DONDURULMUS LIMONUN INANILMAZ FAYDALARI

DONDURULMUS LIMONUN INANILMAZ FAYDALARI.Ziyan etmeden limonun tamamını nasıl kullanırsınız?...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

Google süt yazınca

Süt ile ilgili kafanız karışık mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. En sık kullandığınız arama...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

WhatsApp'dan gönderilen mesajları sil.

WhatsApp, gönderdiğiniz mesajların  okunmadan silinmesini sağlayan özelliği devrey...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

Organik beslenmek lüks değil, zorunluluk!

Organik ve doğal beslenmek artık lüks değil, sağlığımızı korumak için bir zorunluluk....   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

Psilosibin depresyonu yok edecek.

Bilim insanları tarafından gerçekleştirilen araştırmalar sihirli mantar o...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

Türk Kahvesinin Faydaları

Bilindiği üzere Türk kahvesi bizlerin hayatında bambaşka bir yeri vard...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü

Döner’se senindir!

Döner’se senindir!Anadolu’nun dünyaya armağanı döner, bugün...   Devamı Oku... 
Kategori |  Serbest Kürsü