Kategori:
17.1.2017

Gökyüzü burçlarınıza 17 ocak 2017 için ne diyor?

Yazıyı Paylaş

Bu Makale 2216 defa okundu

Güne Ay Başak burcunda başlayıp saat 14:15 ten sonra Terazi burcuyla devam edeceğiz. Kendimizi huzursuz hissedeceğimiz sabah saatlerinin gerginliği ile bugün kendi yaralarımızı kaşımamalıyız.
İstemsizce yaralıyıcı ve kırıcı konuşmalardan da sakınmalıyız. Hani olur ya dilimizin ucuna kadar gelir söylemekle söylememek arasında kalırız. İşte tam da o noktada kalalım.Ne söyleyin nede kimseye söyletin! Akşam saatlerinde gerçekleşecek Mars-Kiron kavuşumu kısaca der ki; sabırdan sonra söylenen söz ağır olur söyletmeyin onun yerine kahve için;)

Burçlara göre zamanın kalitesine bakalım ozaman...

KOÇ

Ofis ortamınızdaki ya da arkadaşlarınızla ilgili gerginlikler veya gizli kalmış bazı olaylar canınızı sıkabilir. Gündelik detaylarla boğuşurken bir şeyler kaçırıyormuşsunuz hissi enerjinizi düşürebilir. Temkin!

BOĞA

Otorite figürleri üzerinde olan kredinizi kullanma zamanı. Kendinizi gösterebilir destekler alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda güzel gelişmeler mutluluk getirecek ama şartları da var gibi, çalışma ortamınızda gelişen olayları akışına bırakın.

İKİZLER

Kariyerdeki işbirlikleriniz ve ilişkilerinizde gerilim yaratacak bazı durumlar meydana gelebilir. İpleri kopartma noktasına gelmemelisiniz. Ailevi bazı konular sizde baskı yaratabilir. Temkin! Hukuksal,devletsel işler, alım satım söz konusu olabilir.

YENGEÇ

Eğitim ve yeni projelerinizde Yabancılarla olan iletişimselticari ilişkilerleön plana çıkabilecek ve otorite figürlerindendestekler alabileceksiniz. Ruhsal ve psikolojik anlamda kendinizi yormamaya özen gösterin. Sizi engellenmiş hissettiren olayların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin.

ASLAN

Yakın çevre iletişimleriniz gündemde. Sosyal medyada sürpriz ve şaşırtıcı bazı gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. Seyahat planlarınızda ani değişiklikler olabilir. Temkin. İletişim diline dikkat.

BAŞAK

Finansal ilişkiler gündemde. Finansal durumunuzu dönüştürmeniz gereken önemli etkileri hayatınıza katmak ve yükseltmek isteyeceksiniz. Otorite figürleri ile maddi konuşmalara dikkat.

TERAZİ

İlişkilerinizi aktif bir şekilde kullanarak önemli avantajlar sağlayabileceksiniz. Her zamanki gibi diplomatik tavrınız burada çok önemli ani fırsatlarla yüzleştirebilir. İlişkilerde kişisel özgürlük alanınızı tanımlamak isteyeceksiniz

AKREP

Uzak çevreniz, Akrabalarınız ve sosyal çevrenizle ilgili gizli kalmış bazı haberleri sosyal medyadan duyabilirsiniz. Size ani ve sürpriz gelen bu haberlerin, sizi bazı şüphelere doğru itmesine izin vermeyin aşk hayatınızda maddesel problemleri takıntı haline getirmeyin çözüm çok yakında olabilir.

YAY

Ailedeki erkek figürleri ile olan ilişkileriniz sizi yaralayıcı bir duruma getirebilir. Duygusal anlamda huzursuzluk yaratan ve güven duygusu aratan, gitgellerle ise uğraşmak zorunda kalabileceğiniz bir gün. Bugün duygusal anlamda şartları zorlamamakta fayda var.

OĞLAK

Hukuksal bazı işlemlerinizde sıkıntılar oluşabilir. İkili ilişkilerimizde engelleyici unsurların arka planda oluşmasıyla kendinizi doğru ifade etmek durumunda kalmanız gerekebilir. Bu olayların akışını olumlu yönde değiştirecektir.

KOVA

Eğitimdeki sorunların ve yeni projelerin maddi anlamda üzerinden gelme zamanıdır. Otoriter figürlerle görüşmeler sağlayın.Uzun vadede sizi destekleyecek önemli gelişmeler yaşanabilir. Harcamalarınıza dikkat…

BALIK

Maddi anlamda bazı sıkıntıların gündemde olacağı bir zaman dilimi. Ödemelerde bazı karmaşalar oluşabilir. Bu durumu yakın çevre arkadaşlıklarınızdan aldığınız desteklerle üstesinden gelebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve önemli ilişkiler kurabileceğiniz bir gün. Geçmişten gelen kişilerin önemli haberlerine şahitlik edebilirsiniz.

 

 


Yazıyı Paylaş

Bu Makale 2216 defa okundu
Cevap Yaz


Yeni Paylaşımları Bana Eposta İle Bildir.
Yorum Gönder

İlginizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız

DİET YAPMAYA GEREK KALMADI !

Ülke olarak online yemek sipariş sitelerinden her gün verdiğimiz milyonlarca liralık si...

RESTAURANTLARIN BÜYÜK SİTEMİ !

   Online yemek siparişinde özellikle öğrenci kesiminin sipariş vermesi resta...

ANNELER MAGNETLERE DİKKAT !!!

       www.yemekmotoru.com Ailesi olarak bugün son yıllarda...

ONLİNE SİPARİŞ GERÇEKLERİ

  Küçük çaplı bir savaşa girdiğimiz bu günlerde Allah T...

Hangi Bitkiler Alerjilere İyi Gelir ?

🌱 Bitkiler ve Yiyecekler mevsiminde tüketilirse vucüt sağlığımıza iyi geldiği ...

Kilo vermenin püf noktaları

7 Adımda Kilo vermenin püf noktalarını birlikte inceleyelim. Kilo vermenin püf noktalar...

2018 bayan yaz modası

2018 bayan yaz modası Bu yaz bayanlar rengarenk cıvıl cıvıl renkler sizleri bekliyor. ...

Üyelerimize Özel Muhteşem Digitürk Kampanyası

DİGİTÜRK'E YEMEKMOTORU.COM ÜZERİNDEN BAŞVURAN ÜYELERE  SEÇTİĞİ MEN&Uum...

Online sipariş sitelerinde bilgileriniz ne kadar güvende.

Online sipariş sitelerinde bilgileriniz ne kadar güvende. Emanet et...

YEMEK MOTORU BUGÜN TÜM YURTTA

Yemek Mottor Buğün tüm Yurtta. Bundan iki yıl ön...