Kategori:
20.1.2017

Şans Topunu Tutturma Taktikleri

Yazıyı Paylaş

Bu Makale 5101 defa okundu

Birçok oyuncunun hayali büyük ikramiyeyi kazanıp kısa sürede zengin olmak. Rahat bir yaşamın hayalini kuranlar Şans Topunu Tutturma Taktikleri başta olmak üzere birçok tekniği denemekteler.
Birçok oyuncunun hayali büyük ikramiyeyi kazanıp kısa sürede zengin olmak. Rahat bir yaşamın hayalini kuranlar Şans Topunu Tutturma Taktikleri başta olmak üzere birçok tekniği denemekteler. Şans Topu 5 artı 1 sistemi ile oyun severlere milyonlarca lira kazanma imkanı tanıyor. Fakat büyük ikramiyeler her zaman kazananlara mutluluk getirmiyor.
Jock Whittaker 2002'de kazandığı büyük ikramiyenin ardından oldukça kara talihli bir insan olduğunu anladı. Kazandığı para günümüz kuru ile 600 milyon Türk Lirasından fazlaydı. Amerika Birleşik Devletlerin o güne kadar gördüğü en yüksek ikramiyesini kazanmasına rağmen, şansı bir türlü yaver gitmedi. O günden sonra defalarca evi soyuldu, arabaları çalındı, en yakın arkadaşları tarafından soyuldu. Torunu kaçırıldı ve öldürüldü. Vergi borcu ve kumar borcu yüzünden beş parasız kalmayı başardı. Dünyanın en talihli, talihsiz adamı paranın yüzünden yaşadığı sıkıntıyı hiç bir şeyden çekmediğini fark etti. Yine de fazla paragöz çıkarmaz diyenlerdenseniz Şans Topunu Tutturma Taktikleri tam size göre.
ŞANS TOPU TUTTURMAK İÇİN NE YAPABİLİRSİNİZ?
1. Aynı rakamlara her hafta oynayın. Azimle gezen, Kenya'yı görür unutmayın!
2. 5 rakamı sabit tutun ve artı 1 kısmında 14 farklı rakamı da oynayın. Sağ tarafı Tutturmanız garanti olduğu için, solda Tutturacağınız her rakam sizi büyük ikramiyeye yakınlaştıracaktır.
3. Kendinize bir sistem belirleyin ve asla bu sistemden çıkmadan, her hafta oynayın
4. Makineye şansınızı denetin, Belki o sizden daha şanslıdır
5. Çok çıkan sayılara oynayın, kim bilir keramet belki rakamlardadır?
6. Az çıkan sayılara oynayın. Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin!
Şans oyunları oynarken dikkat edilmesi gereken en büyük sorun ise bazı kişilerin kontrolsüz oyun oynama alışkanlığına sahip olması olabilir. Bilinçli oynamaya çalışın, olası kazanmanız durumunda paranızı saçma sapan şeylere harcamayın. Yatırım yapın ve geleceğinize yönelik çalışmalarda bulunun. Hazır paraya dağ dayanmaz. 1978 büyük ikramiyeyi kazanan kazanan Mustafa Savgan karına parayı yedirmemek için tüm parayı yemiş ve 1985'te bir handa gece bekçiliği yapmaya başlamıştır. Para insana saadet getirebileceği gibi çok büyük belalar gelmesine de neden olabilir.
Şans Topunu Tutturma Taktikleri size kazanma yolunda önemli adımlar atma fırsatı vermekte. Bu oyunda oynayan herkesin kazanma şansının eşit olduğunu unutmayın. 1 milyon kolon oynasanız da 1 kolon oynasanız da şanlı ikramiyenin sahibi siz olabilirsiniz. Milli piyangonun sloganında olduğu gibi siz yine de çıkmaz demeyin en iyisi şansınızı bir deneyin.
Birçok insan yukarıda belirttiğimiz Şans Topunu Tutturma Taktikleri sayesinde büyük ikramiyeye bir adım daha yakın. Sistemli oyun oynamanın şansınızı arttırdığı birçok bilim insanı tarafından söylenmektedir. Fakat bilindiği üzere topların düşme olasılığı birbirinden farklı değildir. Kendinize ve çevrenizdeki insanlara zarar vermeden, şansınızı kesinlikle denemelisiniz.


Yazıyı Paylaş

Bu Makale 5101 defa okundu
Cevap Yaz


Yeni Paylaşımları Bana Eposta İle Bildir.
Yorum Gönder

İlginizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız

DİET YAPMAYA GEREK KALMADI !

Ülke olarak online yemek sipariş sitelerinden her gün verdiğimiz milyonlarca liralık si...

RESTAURANTLARIN BÜYÜK SİTEMİ !

   Online yemek siparişinde özellikle öğrenci kesiminin sipariş vermesi resta...

ANNELER MAGNETLERE DİKKAT !!!

       www.yemekmotoru.com Ailesi olarak bugün son yıllarda...

ONLİNE SİPARİŞ GERÇEKLERİ

  Küçük çaplı bir savaşa girdiğimiz bu günlerde Allah T...

Hangi Bitkiler Alerjilere İyi Gelir ?

🌱 Bitkiler ve Yiyecekler mevsiminde tüketilirse vucüt sağlığımıza iyi geldiği ...

Kilo vermenin püf noktaları

7 Adımda Kilo vermenin püf noktalarını birlikte inceleyelim. Kilo vermenin püf noktalar...

2018 bayan yaz modası

2018 bayan yaz modası Bu yaz bayanlar rengarenk cıvıl cıvıl renkler sizleri bekliyor. ...

Üyelerimize Özel Muhteşem Digitürk Kampanyası

DİGİTÜRK'E YEMEKMOTORU.COM ÜZERİNDEN BAŞVURAN ÜYELERE  SEÇTİĞİ MEN&Uum...

Online sipariş sitelerinde bilgileriniz ne kadar güvende.

Online sipariş sitelerinde bilgileriniz ne kadar güvende. Emanet et...

YEMEK MOTORU BUGÜN TÜM YURTTA

Yemek Mottor Buğün tüm Yurtta. Bundan iki yıl ön...