Kategori:
Yemek Motoru ÖZEL
7.5.2016

TEŞEKKÜRLER Bunu Sensiz asla başaramazdık.

Yemek Motoru.com'a inanan, güvenen, 15 ayda on binlerce sipariş veren değerli kullanıcılarımıza. Sonsuz TEŞEKKÜRLER. Yenilenen responsive tasarımı ile, yemekmotoru.com'dan yemek siparişi vermek artık çok daha kolay ve keyifli. Yemek Motoru.com'u Bütün cihazlarda kolayca kullanabileceksiniz. 

Herşey 15 Ay önce hiç yoktan başladı. Çok çalıştık, Bütün kullanıcılamızın geri dönüşlerini değerlendirdik, Hiç bir detayı atlamadık, sitemizi ziyaret edip sipariş veren, vermeyen, herkesin öneri ve eleştirilerini iyi analiz ettik. Kullanıcılamızın isteklerini, yorumlarını, destek taleplerini, tek tek detaylandırdık. ve 13 ay sonunda yepyeni bir tasarımla gücümüze güç katarak hızla ilerlememize devam ediyoruz.

%100 Yerli sermaye ile kurulan Yemek Mototoru.com tamamen (Yemek Motoru Ekibi) Tarafından projelendilirmiştir. 15 Ay içinde bazı yabancı yatırımcılardan yatırım teklifi almış olmasına rağmen, Bütün teklifleri geri çevirmiştir. Asla yabancılardan yatırım almayacaktır. yemekmotoru.com Türkiye'nin yemek sipariş sitesi olarak kurulmuştur. Her zamanda Türkiye'nin yemek sipariş sitesi olarak kalacaktır.

Bizi 15 Ayda Türkiye'nin 2. en büyük yemek sipariş sitesi konumuna getiren Siz değerli Dostlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Sizden aldığımız bu enerji, Bu güçle, Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için Var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Son 3 Ayda, Ziyaretci ve  Sipariş olarak, Aylık ortalama %60 Büyüme gerçekleştirdik. Bunu Sizsiz ASLA Başaramazdık.

"Türkiye'nin Yemek Sipariş Sitesi" Teşekkürler TÜRKİYE

 


Yazıyı Paylaş

Bu Makale 947 defa okundu
Cevap Yaz


Yeni Paylaşımları Bana Eposta İle Bildir.
Yorum Gönder

İlginizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız

Duyuru

"Yemekmotoru.com" 27.12.2016 tarihinde faaliyetini sonlandırma kararı almıştır. Bu güne kada...   Devamı Oku... 
Kategori | Yemek Motoru ÖZEL  

TEŞEKKÜRLER Bunu Sensiz asla başaramazdık.

Yemek Motoru.com'a inanan, güvenen, 15 ayda on binlerce sipariş veren değerli kullanıcılarım...   Devamı Oku... 
Kategori | Yemek Motoru ÖZEL  

Yemek Siparişi

Yemek siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Nasıl...   Devamı Oku... 
Kategori | Yemek Motoru ÖZEL