Kategori:
30.11.2017

Yemek motoru bugun tüm yurtta

Yazıyı Paylaş

Bu Makale 6720 defa okundu

Yemek Motoru.com'a inanan, güvenen, özellikle  bugün binlerce sipariş veren değerli kullanıcılarımıza. Sonsuz TEŞEKKÜRLER. Yenilenen responsive tasarımı ile, yemekmotoru.com'dan yemek siparişi vermek artık çok daha kolay ve keyifli. Yemek Motoru.com'u Bütün cihazlarda kolayca kullanabileceksiniz. 

Çok çalıştık, Bütün kullanıcılamızın geri dönüşlerini değerlendirdik, Hiç bir detayı atlamadık, sitemizi ziyaret edip sipariş veren, vermeyen, herkesin öneri ve eleştirilerini iyi analiz ettik. Kullanıcılamızın isteklerini, yorumlarını, destek taleplerini, tek tek detaylandırdık.  Gücümüze güç katarak hızla ilerlememize devam ediyoruz.

 

%100 Yerli sermaye ile kurulan Yemek Mototoru.com tamamen (Yemek Motoru Ekibi) Tarafından projelendilirmiştir.  Asla yerli olmayan sermayeden yatırım almayacaktır. yemekmotoru.com Türkiye'nin yemek sipariş sitesi olarak kurulmuştur. Her zamanda Türkiye'nin yemek sipariş sitesi olarak kalacaktır.

Bizi Türkiye'nin 2. en büyük yemek sipariş sitesi konumuna getiren Siz değerli Dostlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Sizden aldığımız bu enerji, Bu güçle, Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için Var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Son 3 Ayda, Ziyaretci ve  Sipariş olarak, Aylık ortalama %60 Büyüme gerçekleştirdik. Bunu Sizsiz ASLA Başaramazdık.

"Türkiye'nin Yemek Sipariş Sitesi" Teşekkürler TÜRKİYE

 


Yazıyı Paylaş

Bu Makale 6720 defa okundu
Cevap Yaz


Yeni Paylaşımları Bana Eposta İle Bildir.
Yorum Gönder

İlginizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız

Yemek motoru bugun tüm yurtta

Yemek Motoru.com'a inanan, güvenen, özellikle  bugün binlerce sipariş veren d...

Yemek Siparişi

Yemek siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Nasıl...