S A T I N - A L | YemekMotoru.com | Online Yemek Sipariş Sitesi

Duyuru

"Yemekmotoru.com" 27.12.2016 tarihinde faaliyetini sonlandırma kararı almıştır. Bu güne kadar desteğini bizden esirgemeyen değerli üye işletme sahiplerine, Özellikle vermiş olduğunuz siparişlerle bizi hiç yanlız bırakmayan siz değerli "yemekmotoru.com" kullanıcılarına gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca, yemekmotoru.com için gece gündüz büyük bir özveriyle çalışan ekibimize teşekkür ediyorum.

 • Başka bir zaman, Başka bir platformda görüşme dileğiyle.
 • Saygılarımla: Abdullah DEMİR

  • Dikkat

   "Yemekmotoru.com" geniş bir tecrübeyle hazırlanmış yazılıma sahiptir. Tasarım, ve yazılım, 100% bilgisayar mühendisi ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.
   Her hangi bir paket program kullanılmamıştır. Sistemimiz Konum servisli olmakla birlikte mahalle mantığında'da çalışmaktadır. Türkiye'nin 81 iline hizmet verecek kapasiteye göre hazırlanmıştır. On binlerce restorana, yüz binlerce müşteriye, sorunsuz hizmet verebilecek kapasitededir. Masaüstü sipariş programı, ve otomotik SMS modülüyle iş yükünüzü minimuma indirecek şekilde dizayn edilmiştir. 1400 aktif anlaşmalı üye restorana sahiptir.

   Belli oranda kampanya, ve tanıtımla, kısa bir zamanda kendini amorte edebilecek konumdadır.
   2 yıllık bir tecrübe, ve veriye sahip "yemekmotoru.com'un" bu birikim ve verilerinin çöp olması, ülkemiz için kayıp olacağını düşündüğümüz için, "yemekmotoru.com'u" devretme kararı almış bulunmaktayız.

   "Profesyonelce düşünen girişimcilerin taleplerini bekliyoruz."

   Detaylı bilgi almak için :

   Abdullah Demir

   0 532 697 96 11

   info@yemekmotoru.com

  yemekmotoru